Ню Йорк Ред Булс победи категорично Интер Маями с 4:0 в среща

...

Интер с тежка загуба, Меси не игра

Ню Йорк Ред Булс победи категорично Интер Маями с 4:0 в среща от МЛС. Лидерът на гостите Лионел Меси не взе присъединяване в срещата, до момента в който Луис Суарес, Серхио Бускетс и Жорди Алба бяха титуляри.

Домакините поведоха още в 3-ата минута посредством Люис Морган, който бе изведен на границата на наказателното поле и с удар по земя порази вратата.

Отново Люис Морган удвои резултата в 51-вата минута. Домакините се възползваха от неточност на противника при изнасянето на топката и лишиха, Данте Ванзейър подаде за Морган, който още веднъж стреля по земя в далечния ъгъл за 2:0.

Викелман Кармона направи резултата типичен в 65-ата минута, още веднъж след асистенция на Ванзейър, който получи във вратарското поле и върна обратно, а Кармона без закъснение стреля във вратата за 3:0.

Крайното 4:0 оформи Люис Морган, а и своя хеттрик, откакто приключи хубава контраофанзива.
 Лео Меси виси за идващия дуел на Интер (Маями)